Kontakt

Ústředna – spojovatelka
Telefon: 519 326 106, info@vhsbreclav.cz 
Zasílání přijatých faktur: fakturace@vhsbreclav.cz 


Úsek vedení

Ing. Josef Bendl – jednatel společnosti
Tel.: 519 373 912, bendl@vhsbreclav.cz 

Vít Kučera – výkonný ředitel
Tel.: 731 504 623, kucera@vhsbreclav.cz 


Úsek obchod

Ing. Jiří Domanský – obchodní ředitel
Tel.: 733 733 307, domansky@vhsbreclav.cz 

Ing. Alexandr Vališ – vedoucí technické skupiny
Tel.: 602 458 115, valis@vhsbreclav.cz 


Úsek výroba - středisko Břeclav

Tomáš Pavlovič – vedoucí výroby
Tel.: 602 687 145, pavlovic@vhsbreclav.cz 

Ing. Vladimír Herůfek – hlavní stavbyvedoucí
Tel.: 602 567 694, herufek@vhsbreclav.cz 

Ing. Miroslav Procházka – hlavní stavbyvedoucí
Tel.: 602 734 739, prochazka@vhsbreclav.cz 

Bc. Richard Bednařík – hlavní stavbyvedoucí
Tel.: 702 161 903, bednarik@vhsbreclav.cz 

Oddělení doprava a mechanizace
Tel.: 519 326 156 – ústředna 

Jiří Abrman – vedoucí oddělení doprava a mechanizace
Tel.: 602 392 878, abrman@vhsbreclav.cz 

Ing. Richard Šimoník – vedoucí dílen
Tel.: 702 242 531, simonik@vhsbreclav.cz 

Pavel Koranda – dispečer
Tel.: 702 118 380, koranda@vhsbreclav.cz 

Miloslav Brychta – energetik
Tel.: 724 260 629, brychta@vhsbreclav.cz 

Jitka Švachová – referentka MTZ
Tel.: 724 310 557, svachova@vhsbreclav.cz 


Úsek výroba - středisko Veselí nad Moravou

Ing. Tomáš Potrusil – vedoucí střediska
Tel.: 702 217 925, potrusil@vhsbreclav.cz 

Svatopluk Jančařík – hlavní stavbyvedoucí
Tel.: 734 258 698, jancarik@vhsbreclav.cz 

Ing. Stanislav Kubis – hlavní stavbyvedoucí
Tel.: 702 249 001, kubis@vhsbreclav.cz

Ing. Radek Říha – vedoucí obchodního oddělení
Tel.: 728 774 854, riha@vhsbreclav.cz


Úsek Ekonomika a finance

Zdenka Krupicová – ekonomka
Tel.: 728 626 630, krupicova@vhsbreclav.cz 


Úsek Personalistika a komunikace

Bc. Anna Burianová – vedoucí úseku
Tel.: 724 756 715, burianova@vhsbreclav.cz 

Mgr. Martina Matyášová – mzdová účetní a personalistka
Tel.: 724 156 546, matyasova@vhsbreclav.cz 

Kontaktní formulář
Vyplněním dotazníku dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů dle nařízení EU 2016/679.
Jméno: (povinné)
E-mail:
Telefon: (povinné)
Zpráva: (povinné)
Vytisknout stránku Vytisknout stránku